:  : : :::: Продукція Опції  
Додаткові опції
    Наведені нижче пристрої служать для здійснення процесу намотування або його полегшення, зручності.
   Вони можуть бути включені в базові варіанти поставки намотувальних верстатів чи ні, тоді їх треба замовляти під конкретний виріб, який планується мотати. Ці пристрої є можливість замовляти додатково як опції, щоб, наприклад, перекрити весь потрібний діапазон намотувальних проводів, як то пристрої натяжні чи проводоукладчики, або для забезпечення паралельного намотування декількох котушок одночасно.

Бабка задня - призначена для додаткової опори довгих або складних намотувальних оправок. Бабка обладнана обертовим центром, має механізм регулювання під довжину оправки і забезпечує фіксацію оправки підпружиненим піджимом обертового центру.
"Пристрій натяжний УН-0,05 - призначено для створення постійного заданого натягу намотуваного проводу діаметром від 0,02-0,05 мм у всьому діапазоні швидкостей намотки.
Пристрій натяжний УН-0,12 - призначено для створення постійного заданого натягу намотуваного проводу діаметром від 0,05-0,12 мм у всьому діапазоні швидкостей намотки.
Пристрій натяжний УН-0,5 - призначено для створення постійного заданого натягу намотуваного проводу діаметром від 0,12-0,5 мм у всьому діапазоні швидкостей намотки.
Пристрій натяжний УН-1,2 - призначено для створення постійного заданого натягу намотуваного проводу діаметром від 0,5-1,2 мм у всьому діапазоні швидкостей намотки.
Пристрій натяжний УН-1,8 - призначено для створення постійного заданого натягу намотуваного проводу діаметром від 1,2-1,8 мм у всьому діапазоні швидкостей намотки.
Пристрій змотувально-натяжний ПЗН-4 - призначений для змотування з тарної котушки і створення заданого натягу обмотувального проводу діаметром від 1,2-4 мм.
Проводоукладчик №1 - призначений для направлення проводу в зону намотування. Для проводів діаметром 0,02-0,5 мм. При намотуванні декількох котушок одночасно, верстат необхідно укомплектувати відповідною кількістю проводоукладчиків.
Проводоукладчик №2 - призначений для направлення проводу в зону намотування. Для проводів діаметром 0,5-1,8 мм. При намотуванні декількох котушок одночасно, верстат необхідно укомплектувати відповідною кількістю проводоукладчиків.
Змотчик - призначений для безінерційного змотування проводу з тарної котушки діаметром до 170 мм
Педальний регулятор - призначений для плавного регулювання швидкості обертання шпинделя оператором в процесі намотування. Забезпечує зміну швидкості намотування від 0 до заданої в програмі. Педальний регулятор потрібно замовляти при необхідності оперативного керування швидкістю намотки оператором (при намотуванні складних котушок).
ЗП СУН - пристрій призначений для збереження, резервного зберігання та переносу програм намотки верстата СУН серії Р.
Комплект підготовки програм КПП СУН - призначений для підготовки програм намотки, при допомозі персонально комп'ютера (РС). Комплект складається з програми-редактора SUNED, що працює на РС під керуванням операційної системи Windows та адаптера з внутрішньою пам'яттю ЗП СУН V2.0, що має інтерфейс USB, який виконує функцію переносу підготовлених програм з РС на вестат і навпаки, а також зберігати резервну копію програм верстату. Завантажити ознайомчу версію програми-редактора SUNED.

Продукція
Технологічне обладнання
контакти
ТзДВ "ЕЛТЕХ"
вул. Автобусна,8
м. Нововолинськ
45400, Україна
38 03344 41135
38 03344 31260
eltech@eltech.com.ua
My status
наші представники
CONTRANS TI Sp. z o.o.
P.Шайцан
про нас пишуть
   Стаття в журналі "π-кад. Промышленные измерения , контроль, автоматизация, диагностика".
прочитати >>