:  : : ::::  

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ НАМОТКИ
СУН-4 - найбільший настільний одношпиндельний верстат з серії СУН, який виконує рядову намотку всіх видів відкритих котушок, в тому числі секційних, пірамідальних та інших електричних котушок проводом діаметром 0,1...4,0 мм з розшириними можливостями програмування, зберігання та тиражування програм намотки. Додатково може комплектуватися натяжними пристроями для проводів від 0,12мм до 1,8мм, змотчиками, педальним регулятором, шаблонами для намотки котушечних груп електродвигунів та оправками під котушки замовника.
СУН-4
СУН-1.8M
СУН-1.8М - намотувальний одношпиндельний верстат з діалоговим програмуванням параметрів намотки виконує рядову намотку всіх видів відкритих котушок проводом діаметром 0,02...1,8 мм. Система керування побудована на базі сучасного РС-сумісного контролера, дозволяє зберігати в пам'яті програми намотки до 999 котушок, вбудовано інтерфейс обміну інформації з персональним комп'ютером. Живлення 220В змінного струму, влаштована система самодіагностики, зручні і функціональні дисплей і клавіатура.
Останні версії програмного забеспечення і технічну документацію, що поставляється з верстатом, можете завантажити.
Верстат СУН-1.8М знімається з виробництва.
СУН-1.8МЛР - настільний одношпиндельний верстат виконує рядову намотку всіх видів відкритих котушок, в тому числі секційних, пірамідальних та інших електричних котушок проводом діаметром 0,02...1,8 мм. За основними технічними характеристиками аналогіний верстату СУН-1.8М, але з полегшеною системою керування.
СУН-1.8МЛ - настільний одношпиндельний верстат призначений для намотки нескладних відкритих котушок і дозволяє виконувати рядову та впорядковану намотку котушок проводом діаметром 0,02...1,8 мм. Намотування верстат виконує за програмами, які вводяться з клавіатури верстата в діалоговому режимі.
СУН-0.6 - компактний настільний одношпиндельний верстат призначений для намотки нескладних відкритих котушок і дозволяє виконувати рядову та впорядковану намотку котушок проводом діаметром 0,02...0,6 мм. Додатково верстат може комплектуватись натяжними пристроями для проводів, змотчиками, педальним регулятором, задньою бабкою, і при необхідності, оправками під каркас замовника. Живлення 220В змінного струму, зручні і функціональні дисплей і клавіатура.
СУН-0.6Р - виконання верстату для намотки всіх видів відкритих котушок, в тому числі секційних, пірамідальних та інших електричних котушок з розширенними можливостями програмування, зберігання і тиражування програм намотки.
СУН-0.6
Всі верстати проходять передприйомне обкатування не менше 8 годин на спеціальних програмах з контролем всіх параметрів

Додаткові опції
Додаткові опції - це одне чи декілька пристроїв, якими додатково можуть комплектуватися намотувальні верстати, а саме:
  • бабка задня;
  • натяжний пристрій (для п'яти діапазонів проводів);
  • проводоукладач (для двох діапазонів проводів);
  • змотчик;
  • педальний регулятор.
Змотувальний пристрій СУ - призначений для розмотки стального тросика з тарних барабанів в автоматичному режимі . Застосовується спільно з верстатом СУН-1.8М або з іншим подібним обладнанням.

Пристрій для намотування ізоляції - призначений для ручної намотки і вкладання невеликої кількості міжслойної і зовнішньої ізоляції котушок. Габарити 300х200х206 (мм).

Деякі приклади намоток, що виконуються всіма моделями намотувальних верстатів, продемонстровані тут >>

Змотувальний пристрій СУ
Пристрій намотувальний
ПРЕСОВЕ ОБЛАДНАННЯ
ПК-1.5, ПК-1.8

ПК-1.5 - настільний електричний прес зусиллям 1,5 тони. Призначений для опресовування контактних зажимів і накінечників монтажних проводів, а також штампування дрібних деталей (приклади). Тільки електричне живлення. Висока продуктивність. Може комплектуватись штампом опресовування ШО-1 чи ШО-2 .
ПК-1.8 - аналог ПК-1.5, що відрізняється технологією виготовлення і деякими технічними параметрами.

ПАШ-6 - напівавтомат штампування зусиллям 6 тон. Призначений для вирубування і штампування дрібних деталей (контактних зажимів, кабельних наконечників і т.п.) з металевої чи пластмасової стрічки ланцюжком або вросип (приклади). Тільки електричне живлення. В комплект поставки входять розмотувальний і змотувальний пристрої.

ПАШ-6
ШО-1, ШО-2

- Штампи опресування ШО-1 і ШО-2 - призначені для опресування контактних зажимів, кабельних наконечників і скоб на монтажні проводи січенням 0,2...6 мм2 при встановленні відповідної оснастки, відповідно для поздовжнього і поперечного розташування наконечників у ланцюжку.

УCН - пристрій змоточно-намотувальний. Призначений для розмотки і намотки стрічкового матеріалу в автоматичному режимі. Пристрій призначений для використання одночасно з пресами автоматичної штамповки.
УСН
УCНР - пристрій намотувальний з розкладкою. Призначений для намотки стрічкового матеріалу з розкладкою в автоматичному режимі. Пристрій призначений для використання одночасно з пресами автоматичної штамповки.
УСНР
контакти
ТзДВ "ЕЛТЕХ"
вул. Автобусна,8
м. Нововолнськ
45400, Україна
38 03344 41135
38 03344 31260
eltech@eltech.com.ua
My status
наші представники
CONTRANS TI Sp. z o.o.
P.Шайцан
приклади застосування
Продукція Елтех  - приклади застосування
завантаження
   Завантажити останні версії програмного забеспечення і технічної документації верстату СУН-1.8М, а також попередні архівні версії.

   Завантажити ознайомчу версію програми-редактора SUNED комплекту підготовки програм КПП СУН для підготовки програм намотки, при допомозі персонально комп'ютера, для верстатів СУН-0.6Р та СУН-1.8МЛР.

про нас пишуть
   Стаття в журналі "π-кад. Промышленные измерения , контроль, автоматизация, диагностика".
прочитати >>
партнери

  ТОВ «ХАН-Електробау Україна» 

Transfer Multisort Elektronik
 

ТОВ «ЯХОНТ»
 

ТОВ «РЕФІТ»
 

Contrans TI